2017-2018 | jeugdateliers |
algemene beeldende vorming | vanaf ° 2011

 

hasselt | stedelijke academie voor schone kunsten
kunstlaan 12 | 3500 hasselt | 011 23 98 40

dinsdag

16.30-18.10

woensdag 1

14.00-15.40

woensdag 2  15.50-17.30 
donderdag  16.30-18.10 
vrijdag  16.30-18.10 
zaterdag 1  09.00-10.40 
zaterdag 2  10.50-12.30 
zaterdag 3 13.30-15.10

 

kuringen | stedelijke basisschool | 011 23 98 40
joris van oostenrijkstraat 55 | 3511 hasselt | 011 23 98 40

woensdag 1 13.30-15.10

leerjaar 1-2-3-4-5-6

woensdag 2 15.20-17.00 leerjaar 1-2-3-4-5-6
vrijdag 15.30-17.10 leerjaar 1-2-3-4-5-6
zaterdag 1 09.00-10.40 leerjaar 1-2-3-4-5-6
zaterdag 2 10.50-12.30 leerjaar 1-2-3-4-5-6
zaterdag 3 13.30-15.10 leerjaar 1-2-3-4-5-6

 

kermt kunstenbad | SBS Kermt | Diestersteenweg 165 | 3510 Kermt

dinsdag   15.30-16.30

leerjaar 1-2

 

diepenbeek | experiment waar valide en andersvalide kinderen en jongeren met een fysieke handicap samen les volgen |
sint gerardusinstituut | nieuwstraat 68 | 3590 diepenbeek | hasselt 011 23 98 40 | diepenbeek | 011 35 01 00

woensdag  13.30-15.10
donderdag 10.00-11.40

 

zonhoven | gemeenschapscentrum tentakel
kneuterweg 2 | 3520 zonhoven | 011 81 50 61

dinsdag 16.00-17.40 leerjaar 1-2-3-4-5-6
woensdag 1 13.30-15.10 leerjaar 1-2-3-4-5-6
woensdag 2 15.20-17.00 leerjaar 1-2-3-4-5-6
donderdag 16.00-17.40 leerjaar 1-2-3-4-5-6
zaterdag 1 09.00-10.40 leerjaar 1-2-3
zaterdag 2 10.50-12.30 leerjaar 4-5-6

 

alken | het talentenhuis
grotstraat 5 | 3570 alken | 011 59 99 70

!!! vanaf 1 september: crealokalen in vrije basisschool Ter Koest | Parkstraat

woensdag 1 13.30-15.10

leerjaar 1-2-3-4-5-6

woensdag 2 15.20-17.00 leerjaar 1-2-3-4-5-6
vrijdag 15.45-17.25 leerjaar 1-2-3-4-5-6
zaterdag 1 09.00-10.40 leerjaar 1-2-3-4-5-6
zaterdag 2 10.50-12.30 leerjaar 1-2-3-4-5-6


2017-2018 | jeugdateliers | animatiefilm | vanaf ° 2009

hasselt | stedelijke academie voor schone kunsten
kunstlaan 12 | 3500 hasselt | 011 23 98 40

woensdag 14.00-16.40
zaterdag 13.30-16.10

Account